T Á J É K O Z T A T Ó A 2022/2023. NEVELÉSI ÉVRE TÖRTÉNŐ JELENTKEZÉSRŐL

T Á J É K O Z T A T Ó A 2022/2023. NEVELÉSI ÉVRE TÖRTÉNŐ JELENTKEZÉSRŐL

A 2022/2023. évre 2022. május 2 – 6. között elektronikusan történik a jelentkezés az alábbiak szerint:

A 2022/23-as nevelési évre – a fent megadott időpontban – ügyfélkapun keresztül a  www.magyarorszag.hu – Önkormányzat menüpont felületen lehet jelentkezni az óvodákba.

Az a szülő, akinek nincs ügyfélkapuja, a tavalyi évhez hasonlóan a Szándéknyilatkozat kitöltésével e-mailben jelentkezhet. A Szándéknyilatkozat lentebb letölthető. A kitöltött dokumentumot a szülői aláírásokat követően szkennelt formában kérjük megküldeni Vasas Dezsőné intézményvezető részére ovoda.pitypang@ecom.hu címre.

Az óvodai felvételi eljárás, az óvodák elérhetősége, körzetei és az óvodákról készült videó az Önkormányzat honlapján olvasható és megtekinthető.

Az óvodai felvételekkel kapcsolatban az óvodák vezetői és Polgármesteri Hivatal Humánszolgáltatási Igazgatóság Intézményirányítási Osztályon az óvodai felvételekkel foglalkozó munkatársa: Rácz Edit 06 30 545 2132, e-mail cím: racz.edit@masodikkerulet.hu nyújt felvilágosítást.

TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztató az óvodai jelentkezésekről

óvodai körzetek 2022.

HIRDETMÉNY       Hirdetmény melléklete

Szándéknyilatkozat 2022

Comments are closed.